Ви тут:  Головна Події Перша виставка Міжфакультетського мистецького центру НПУ імені М.П.Драгоманова: в режимі онлайн

Карантин залишив на самоті картини в напівтемряві університетського артпростору "Скло". Вони терпляче чекають своїх відвідувачів. Проте магістри спеціальності "Образотворче мистецтво" пам'ятають відоме східне прислів'я "Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори". І тому запрошують вас відвідати онлайн-виставку творчих робіт магістра кафедри Олександри Пліс із позитивною назвою "Радість життя".

Це перший наш кураторський проєкт у рамках новоствореного Міжфакультетського мистецького центру НПУ імені М.П.Драгоманова, ініційованого деканом факультету педагогіки і психології професором Тарасом Олефіренком. Для нас важливо відкривати його такою настроєвою виставкою. Куратори магістри Олександра Падушина та Ольга Сас у ці складні часи бажають наповнити ваше серце світлою радістю життя, подарувати миттєвості ніжних посмішок, навчити бачити прекрасне у малому. Запрошуємо до перегляду!

Олександра Пліс онлайн виставка

тут