Ви тут:  Головна Події Психологічний супровід формування соціальної успішності молодшого школяра

Психологічний супровід формування соціальної успішності молодшого школяра

09 січня 2020 року в ЗЗСО №3 та №256 м. Києва було проведено науково-практичний семінар для вчителів початкової школи на тему "Психологічний супровід формування соціальної успішності молодшого школяра". Семінар проводили завідувачі кафедр практичної психології (Митник О.Я., доктор педагогічних наук, професор) та психології і педагогіки (Лапченко І.О., кандидат психологічних наук, доцент) факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

КПП 5

У ході семінару обговорювалася проблема критеріїв та показників соціальної успішності дитини, засоби побудови емоційно насиченого освітнього середовища. За допомогою певних прикладів навчальних ситуацій вчителі тренувалися розпізнавати емоції дитини та управляти емоціями. Наприкінці роботи семінару вчителі дійшли висновку, що домінування у дитини оптимістичного настрою, наявність у неї емоційно близьких стосунків з оточенням, наявність пізнавального інтересу до того, що відбувається навколо є підґрунтям становлення соціально успішної особистості.

КПП 3