Ви тут:  Головна Події Про проведення ІІІ Міжнародного симпозіуму «Освіта і здоров'я підростаючого покоління»

У ці спекотні дні згадаємо події травня, а саме Наукової весні на Факультеті педагогіки і психології. Так, 11 – 14  травня 2021 року відбувся ІІІ МІЖНАРОДНИЙ СИМПОЗІУМ «ОСВІТА І ЗДОРОВ’Я ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ». Захід проходив у режимі on-line із використанням платформи Zoom. До участі в роботі симпозіуму були запрошені викладачі вищих закладів освіти, науковці, докторанти, аспіранти, студенти, керівники дослідно-експериментальних освітніх закладів з питань здоров’я збереження, методисти та вчителі, учні-переможці ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Організаторами симпозіуму виступили:  Факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України;  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України;  Громадська організація «Спілка освітян України»;  Факультет фізичного виховання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка МОН України;  Факультет географічно-біологічний Педагогічного Університету імені комісії Народної Освіти в Кракові (Польща);  Таджицький Державний педагогічний університет імені Садриддіна Айні.

Виступи учасників онлайн-зустрічі були присвячені актуальним питанням і відповідали основним напрямам роботи симпозіуму, серед яких: філософія та методологія здоров’язбережувальної освіти; стан та навчально-методичне забезпечення підготовки вчителя основ здоров’я: вітчизняний та світовий досвід; сучасні технології формування особистості фахівця з основ здоров’я, фізичного виховання, фізичної реабілітації, практичного психолога, позашкільної еколого-натуралістичної та оздоровчої освіти; медико-біологічні та валео-психологічні особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами; навчання здоров’ю в учбових закладах України та інших країн світу в умовах пандемії COVID-19; сучасні підходи до створення здоров’язбережувального освітнього середовища в навчальному закладі; медичне обслуговування суб’єктів навчально-виховного процесу: досвід та перспективи розвитку в сучасних умовах; медико-біологічна та валео-психологічна складова професійної компетентності вчителя; культура здоров’я особистості як стратегія здоров’язбережувальної та екологобезпечної поведінки.

Учасники симпозіуму отримали сертифікати  про підвищення кваліфікації обсягом 30 годин, що дорівнює 1 кредиту ЄКТС.

За матеріалами симпозіуму видано електронний збірник наукових праць, також матеріали надруковані у науково-педагогічному журналі «Освітній фактор».

Природа великий реставратор