Ви тут:  Головна Події Про онлайн-тансляцію дебюту першокурсника 2020 на ФПП

Про онлайн-тансляцію дебюту першокурсника 2020 на ФПП

5 листопада о 18:00 відбулась онлайн-трансляція дебюту першокурсників Факультету педагогіки і психології на YouTube каналі Студпарламент ФПП. Дистанційне навчання спонукає до імпровізації та змушує пробувати інші формати, тож такий дебют ми точно дивилися вперше.

Наші команди дуже старались і шукали цікаві сюжети для своїх відео:

✨15 прпс – сатирично продемонстрували труднощі дистанційки “ФПП удома” на прикладі одного семінару у Google Meet.

✨16 прпс – разом подолали перешкоди до веселого та продуктивного навчання на карантині.

✨12 ппр – розказали, як гроші зробили студентів ФПП абсолютно байдужими і як їх врятував власний факультет.

✨13 пі – показали, як дівчата-початківці справляються з новим непростим форматом навчання.

✨1 а і 1 б дшл – занурили в комедійну розповідь про зошит, що передавався між студентами, в муках чекаючи, коли це все закінчиться.

✨10 ом – поділилися образом втомленого від навчання драгоманівця, який прагне зробити своє життя трохи цікавішим.

✨12 вл – поностальгували за університетом без карантину та розказали, про студентське життя до дистанційки.

За результатами дебюту першокурсника 2020 призові місця були розподілені між трьома групами:

1 місце – 15 ПРПС;
2 місце – 1а/б ДШЛ;
3 місце – 13 ПІ.

Дякуємо всім першачкам за те, що в умовах карантинних обмежень зробили цей дебют. Вітаємо переможців!

дебют 2020