Ви тут:  Головна Події Онлайн-зустріч із педагогічними коледжами

Онлайн-зустріч із педагогічними коледжами

20 січня 2021 року на факультеті педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася онлайн-зустріч із педагогічними коледжами України. Захід був організований та проведений за ініціативою декана факультету педагогіки і психології професора Тараса Олефіренка, а також підтриманий викладачами кафедр педагогіки і психології дошкільної освіти та педагогіки і методики початкового навчання.

До участі в заході були запрошені викладачі та студенти педагогічних коледжів, географія яких виявилася масштабною: Біла Церква, Богуслав, Коростишів, Нікополь, Прилуки, Вінниця, Чернівці, Володимир-Волинський, Мукачево, Коломия, Кропивницький, Лисичанськ, Кременчук, Путивль, Балаклава, Запоріжжя і, навіть, Казахстан – Казахський педагогічний університет імені Абая.

Онлайн зустріч 20.01.21 1

Метою зустрічі було: ознайомити майбутніх абітурієнтів з привілеями навчання в кращому педагогічному виші України, з новими правилами вступної кампанії 2021 року, а також запросити на навчання за спеціальностями «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» факультету педагогіки і психології.

Із вітальним словом до учасників онлайн-зустрічі звернувся декан факультету професор Тарас Олексійович Олефіренко та побажав педагогічній когорті плідної взаємодії, творчого натхнення й успіхів у підготовці майбутніх педагогів. Тарас Олексійович передав вітання від ректора, академіка Віктора Петровича Андрущенка, який, у свою чергу, висловив переконання у необхідності консолідації спільних зусиль закладів вищої освіти різних рівнів акредитації щодо підготовки нової формації висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців освітньої галузі.

Онлайн зустріч 20.01.21 2

Активними учасниками та спікерами онлайн-зустрічі стали: завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти професор Ганна Георгіївна Цвєткова, завідувач кафедри педагогіки і методики початкового навчання професор Олена Валеріївна Матвієнко, заступник декана з навчально-методичної роботи доцент Мар’яна Степанівна Севастюк, доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання Людмила Іванівна Телецька, доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання Оксана Григорівна Коханко, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Вікторія Миколаївна Гальченко, старший викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Галина Іванівна Савлук, викладачі кафедр, магістранти й студенти обох спеціальностей (Марія Баула, Вікторія Воронова, Олександра Кислиця, Тетяна Золотаренко), представник студентського парламенту від спеціальності дошкільної освіти Милана Кулинич.

Онлайн зустріч 20.01.21 3

Онлайн-зустріч виявилася знаковою подією, оскільки активізувала студентів педагогічних коледжів усієї України готуватися до вступної кампанії, обравши гідний заклад вищої освіти – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, реєструватися на ЗНО з 1 лютого 2021 року.

Онлайн зустріч 20.01.21 4

Спілкування у дистанційному форматі виявилося ефективним, партнерським, орієнтованим на продовження діалогу навесні під час Дня відкритих дверей на факультеті педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова. Далі буде!