Ви тут:  Головна Події Онлайн-старостат на ФПП

Онлайн-старостат на ФПП

За ініціативи декана факультету педагогіки та психології професора Олефіренка Тараса Олексійовича 16 лютого 2021 року відбувся онлайн-старостат студентів денної форми навчання.

У роботі старостату взяли участь декан професор Олефіренко Т. О., заступник декана з навчально-методичної роботи професор Шапошнікова І. М., заступник декана по роботі зі студентами доцент Тітяєв В. М., заступники з навчальної роботи доценти Білик В. Г. та Севастюк М. С.

 

старостат

 

Під час роботи старостату обговорювались питання особливостей організації навчального процесу у ІІ семестрі в умовах карантину, дотримання розкладів навчальних занять під час роботи на платформах Moodle та Google Meet. Було звернено увагу на підготовку випускових робіт бакалаврів і магістрів спеціальностей факультету та оптимізації взаємодії студент-куратор-викладач-деканат.

 

старостат 16.02.21

 

Обговорено механізм долучення студентів факультету до проведення Шевченківських днів в НПУ імені М.П.Драгоманова та на факультеті.

 

старостат 16.02.21 3

 

Декан факультету професор Олефіренко Тарас Олексійович надав відповіді на запитання студентів щодо організації індивідуального навчання та проведення  педагогічної практики в умовах карантину.