Ви тут:  Головна Події Обмін досвідом із зарубіжними колегами в рамках співпраці

Обмін досвідом із зарубіжними колегами в рамках співпраці

У рамках співпраці Факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України 22 березня 2021 року професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та методики початкового навчання разом зі здобувачами другуго (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Початкова освіта» мали можливість долучитися до онлайн-зустрічі з доктором хабілітованим, професором державного закладу вищої освіти імені Стефана Баторія у Скєрнєвіцах пані Тересою Яніцкі-Панек (Польща).

Професорка виступила з лекцією «Філософські засади професійної підготовки майбутніх учителів у Польщі», в якій розкрила концептуальні ідеї провідних  філософів минулого, чий внесок можна віднести до фундаментальних концептуальних теоретичних і методологічних напрацювань підготовки вчителів. Особливо привернули увагу слухачів змістові модулі з дисципліни «Філософія освіти»: ідеї виховання, етики та моралі філософів-педагогів в інтерпретуванні професорки Тереси Яніцкі-Панек у кореляції з сучасними, евристичними методами.

22.03.21 3

Пані Тереса Яніцкі-Панек відома не тільки в Польші, але й  в Україні. Її добре знають як науковця, методолога, практика, авторку й розробницю програм для початкової школи. Знайомство моє, як опонента, з пані професоркою відбулося під час успішного захисту докторської дисертації з проблем підготовки вчителів до інтегративного навчання у 1-3 класах початкової школи в Республіці Польща (2016 р.) в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України імені Івана Зязюна. Представлені матеріали мали великий інтерес для авторів та розробників Концепції НУШ, яка на той час стартувала в Україні.

22.03.21 1

Щира вдячність шановній Ларисі Борисівні Лук’яновій, модераторові зустрічі, члену-кореспонденту НАПН України, доктору педагогічних наук, професору, директору Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України за запрошення та зустріч із високопрофесійними науковцями, ученими, досвід яких завжди є пізнавальним та  корисним!

22.03.21 2

Професор Мар’яна Марусинець