Ви тут:  Головна Події НПУ імені М.П.Драгоманова в рейтингу U-Multirank

НПУ імені М.П.Драгоманова в рейтингу U-Multirank

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – один із 69 університетів України, що входять до U-Multirank. Загальна оцінка роботи університету визначена за різними показниками – 7А («дуже добре»). Найвищий показник університет має у профілі «наукові дослідження».

U-Multirank – рейтинг вищих навчальних закладів, який був прийнятий Європейським Союзом 30 січня 2013 року в Дубліні. Основною метою «U-Multirank» є формування об'єктивного уявлення про різні сфери діяльності ЗВО.

По суті, рейтинг є унікальною базою даних провідних університетів світу. Це дозволяє абітурієнтам, студентам та іншим зацікавленим особам порівнювати університети за різними параметрами. Зокрема, за допомогою інструментарію рейтингової системи можна формувати вибірку навчальних закладів за своїми уподобаннями (країна, працевлаштування випускників, рівень освіти і т.д.).

Вітаємо рідну альма-матер! Шануємо наші традиції та пишаємося науковими досягненнями колег. Приємно усвідомлювати, що Факультет педагогіки і психології теж причетний до цієї перемоги.

НПУ в рейтингу U Multirank