Ви тут:  Головна Події Нові перемоги НПУ імені М.П. Драгоманова на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра-2021»

9–10 квітня 2021 року НПУ імені М.П. Драгоманова взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра–2021». Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями в м. Києві виставка проходила віртуально з використанням новітніх онлайн-технологій. У ній взяли участь заклади освіти і організації з Німеччини, Чехії, Польщі, Словаччини, Канади, Литви, Кіпру, Ізраїлю,  а також 32 – з України.

освіта та карєра

У межах виставки Інститутом модернізації змісту освіти  Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, правлінням Товариства «Знання» України, дирекцією Центру «Виставки, презентації» правління Товариства «Знання» України було проведено конкурс робіт.

Факультет педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова подав проєкт на конкурс та здобув  Гран-Прі у номінації «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління».

Крім того,  Драгоманівський університет беззмінно залишається «Лідером вищої освіти України».

Пресслужба університету