Ви тут:  Головна Події На ФПП запущено освітній процес із уведенням змішаного навчання

На ФПП запущено освітній процес із уведенням змішаного навчання

На Факультеті педагогіки і психології запущено освітній процес із уведенням змішаного навчання за всіма рівнями та формами здобуття вищої освіти. На оперативній нараді у вівторок 9 березня декан професор Тарас Олефіренко наголосив на пріоритетності збереження здоров'я усіх учасників освітнього процесу, адже карантин залишається для нас усіх викликом. Освітянам зовсім непросто організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати студентів і давати раду технічним проблемам. Уведення змішаної форми навчання (розпорядження декана №30 від 01.03.21) покликане сприяти комфортній та ефективній організації освітнього процесу та наданню якісних освітніх послуг здобувачам вищої освіти на Факультеті педагогіки і психології. 

У час, коли технології стають повноцінною частиною навчального процесу, наші викладачі та студенти мають бути максимально залучені, адже органічне поєднання традиційної та онлайн-освіти сприяє їх гармонійній взаємодії і швидкому й ефективному вирішенню питань.

Пам'ятаємо, що важливим елементом в організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину є проведення інформаційної та роз'яснювальної роботи з її учасниками щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Бережімося та даруймо один одному наснагу й радість спілкування! 

 

змішане навчання на фпп