Ви тут:  Головна Події На Факультеті педагогіки і психології вміють створити справжню казкову атмосферу!

Творчість, фантазію, мистецтво слова продемонстрували магістранти ІІ-го курсу Факультету педагогіки і психології заочної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» на заліковому бінарному занятті з навчальних дисциплін «Педагогічна філософія дитинства» (викладач – доцент Раїса Шулигіна) і «Практикум з ігрової діяльності дітей дошкільного віку» (викладач – доцент Софія Довбня) 13 лютого 2020 року.

13.02.2020 Театр. казок МгДО 1 13.02.2020 Театр. казок МгДО 2 13.02.2020 Театр. казок МгДО 3

13.02.2020 Театр. казок МгДО 10  Творчий процес театралізації казок з елементами сучасної інтерпретації «Будинок казковий – п’ятиповерховий», «Як Іван Царенко на жабі оженився», «Рукавичка», «Ріпка» відбувся за участі декана факультету професора Тараса Олефіренка, заступника декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків професора Олени Матвієнко, завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості професора Анни Цвєткової.
   Викладачами навчальних дисциплін використано сучасний підхід до розкриття творчого потенціалу студентів, коли акцент переноситься на самостійність та відповідальність майбутнього фахівця за формування його творчої активності на основі здобутих під час навчання знань.

13.02.2020 Театр. казок МгДО 4 13.02.2020 Театр. казок МгДО 5 13.02.2020 Театр. казок МгДО 6

Самостійну підготовку до реалізації театралізованого дійства студенти здійснювали, керуючись ідеями В.О. Сухомлинського «Діти мають жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості», перевіреними ним на практиці.
  Казкова атмосфера, піднесений настрій, неперевершені враження, позитивні емоції, створені учасниками дійства на занятті, надихають команду однодумців – студентів і викладачів – на подальшу творчу самовіддачу на основі здобутих знань, реалізацію власного творчого потенціалу, якісних перетворень у педагогічній діяльності та підвищенні її культури.

13.02.2020 Театр. казок МгДО 7 13.02.2020 Театр. казок МгДО 11 13.02.2020 Театр. казок МгДО 8

Магістрантами спеціальності «Дошкільна освіта» ще раз доведено свою неперевершеність і готовність до вирішення будь-яких питань у славетній професії – ВИХОВАТЕЛЬ!