Ви тут:  Головна Події Мобільність і доступність освіти ХХІ століття засобами цифрової трансформації

Мобільність і доступність освіти ХХІ століття засобами цифрової трансформації

Факультет педагогіки і психології прагне бути у фарватері підготовки майбутніх педагогів–початківців. Утілюючи стратегічні завдання розвитку університету та факультету щодо діджиталізації освітнього процесу, розробки інноваційного навчально-методичного забезпечення підготовки фахівців у галузі початкової освіти, за ініціативи завідувача кафедри педагогіки і методики початкового навчання професора Шапошнікової Ірини Миколаївни 12 лютого 2020 року було проведено тренінг для викладачів «Suite for Education у закладах вищої освіти: інструменти для створення демократичного освітнього середовища».

Тренінг було проведено в рамках методичного семінару кафедри педагогіки та методики початкового навчання, під час якого учасники отримали практичні навички створення спільних документів, роботи з корпоративною поштою та відпрацювали алгоритм розробки власних дистанційних курсів в Google Classroom.

Тренінг провела доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Колесник Лариса Володимирівна, за що їй щиро вдячні колеги.

Кафедра педагогіки та методики початкового навчання