Ви тут:  Головна Події Магістри спеціальності «Дошкільна освіта» у Державній науково-педагогічній бібліотеці імені В. О. Сухомлинського

Магістри спеціальності «Дошкільна освіта» у Державній науково-педагогічній бібліотеці імені В. О. Сухомлинського

20.11.19 ДО Бібл Сух 1
   20 листопада 2019 року магістри спеціальності «Дошкільна освіта» разом із викладачами А.Г.Цвєтковою, С.О.Довбнею і Р.А.Шулигіною відвідали Державну науково-педагогічну бібліотеку імені В.О.Сухомлинського.
20.11.19 ДО Бібл Сух 7
    Стало доброю традицією в рамках вивчення дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін» (викладачі А.Г.Цвєткова, С.О.Довбня, Р.А.Шулигіна) проводити заняття за межами аудиторії. 
   Державна науково-педагогічна бібліотека імені В.О.Сухомлинського (національний галузевий центр  наукових досліджень, генерування та поширення нових знань, історичних надбань у сфері наук про освіту, педагогіки та психології, бібліотечної справи; координаційний, науково-методичний центр  мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України) – чудове місце для розкриття талантів та здібностей особистості майбутніх викладачів закладів вищої освіти. 
20.11.19 ДО Бібл Сух 2
   20 листопада 2019 року магістри спеціальності «Дошкільна освіта» мали змогу, доторкнутися до величної постаті Майстра, відчути магнетизм особистості Василя Сухомлинського, його педагогічної творчості, яка є ще одним переконливим свідченням великої сили, мудрого багатства і яскравої краси мови українського народу.  
20.11.19 ДО Бібл Сух 5
   Магістри відвідали кімнату-музей рідкісної книги, читальний зад Фонду В.О.Сухомлинського, до якого упродовж 2002-2003 рр. родиною В.О.Сухомлинського до ДНПБ України було передано 3393 прим. документів, а саме: особисті праці видатного педагога, видані українською та 50 мовами світу, матеріали про його життя та творчість українською та багатьма мовами світу, відео- і фотодокументи, зібрані після смерті В.О.Сухомлинського. Ця колекція послужила основою для відкриття у березні 2003 р. у структурі бібліотеки читального залу Фонду В.О.Сухомлинського.
20.11.19 ДО Бібл Сух 3 20.11.19 ДО Бібл Сух 6
   Студенти, серед яких є представники КНР, були вражені фундаментальною та захоплюючою екскурсією, яку провела Ніколаєнко Ярослава Миколаївна. Бай Цзі Шен та Дінь Цзіпінь, наші китайські студенти, були здивовані, що в Україні знають про ставлення до спадщини В.О.Сухомлинського в КНР, де майбутні педагоги складають іспит за твором великого майстра педагогічної справи «Сто порад вчителю».
   Висловлюємо щиру вдячність директору бібліотеки Березівський Ларисі Дмитрівні, усім співробітникам Державної науково-педагогічної  бібліотеки імені В.О.Сухомлинського  за високий організаційний, науково-методичний та інформаційний рівень проведення екскурсій. 
20.11.19 ДО Бібл Сух 4