Ви тут:  Головна Події Конкурс на отримання стипендій на навчання в Римському університеті Сапіенца (Італія) в рамках програми ERASMUS+

НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус + КА1 Міжнародна мобільність Римського Університету Сапіенца (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври, магістри), аспіранти, викладачі, адміністративний персонал, координатори програми Erasmus+на факультетах, заступники деканів з міжнародної співпраці мають можливість навчатися/стажуватися в університеті Сапіенца упродовж осіннього семестру 2021-2022 навчального року.

Перелік спеціальностей для навчання чи стажування на сайті університету за посиланням.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

✔️ бути студентами /аспірантами/співробітниками НПУ імені М.П. Драгоманова;

✔️ володіти італійською або англійською мовами не нижче рівня В1 (Intermediate).

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 15 лютого 2021 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою Сапіенца:

✔️ СV;

✔️ мотиваційний лист італійською або англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка);

✔️ сертифікат про володіння італійською або англійською мовами не нижче рівня В1 (Intermediate).

Для бакалаврів та магістрів також потрібно додати довідку про середній бал залікової книжки. У мотиваційному листі обов’язково вказати який курс обрали і чому.

Для аспірантів додатково потрібно додати обґрунтування теми дисертації та який PhD курс обрали в університеті Сапіенца, а також список публікацій.

Для викладачів, адміністративного персоналу, координаторів програм Erasmus+на факультетах додатково потрібно додати список публікацій.

На підставі критеріїв відбору, що представлені в положенні про організацію відбору учасників проектів Еразмус+ формується рейтинговий список кандидатів, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду на розширеній нараді з представниками відділу міжнародних зв’язків та заступниками деканів з міжнародної співпраці. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету Сапіенца, який приймає учасників мобільності в рамках програми ERASMUS +.

Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною (університетом Сапіенца) після 15 березня.

Міжнародний відділ

sapienza