Ви тут:  Головна Події Кафедра педагогіки і методики початкового навчання на інноваційному освітньому форумі «GRANI. Місія вчителя сучасності. Vol.2020»

14.09.19 ПН Чернігів

14 вересня 2019 р. кафедра педагогіки і методики початкового навчання представляла наш університет на І інноваційному освітньому форумі «GRANI. Місія вчителя сучасності. Vol.2020», який відбувся на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.

Великий інтерес освітян із 20 областей України викликав презентований кафедрою досвід організації та реалізації спільного міжнародного проекту Університету південно-східної Норвегії (факультет математичної та природничої освіти) та Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (факультету педагогіки та психології) «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині (CPEA-LT-2017/10037)». Робота проекту реалізовувалась за такими напрямами: впровадження демократії в процес викладання природничих дисциплін; впровадження демократії в процес викладання математичних дисциплін; впровадження демократії в процес викладання суспільних дисциплін; впровадження демократії в комунікації в освітньому просторі; розробка нової навчальної програми "Методика викладання інтегрованого курсу "Я досліджую світ".

14.09.19 ПН Чернігів 2

Результати роботи проекту було представлено Інгрід Крістенсен, доктором педагогічних наук, доцентом кафедри педагогічних наук факультету гуманітарних, спортивних і педагогічних наук Університету південно-східної Норвегії, кандидатом педагогічних наук, професором Шапошніковою І.М., кандидатами педагогічних наук, доцентами Телецькою Л.І., Васютіною Т.М., Колесник Л.В.

14.09.19 ПН Чернігів 1