Ви тут:  Головна Події Із професійним святом вас, шановні психологи!

Із професійним святом вас, шановні психологи!

Шановні психологи Факультету педагогіки і психології!

Сьогодні, 23 квітня, починаючи з 2004 року, в Україні відзначається ваше професійне свято – Всеукраїнський день психолога. І в цьому ви – послідовники Фрейда, Юнга і Карнегі – випередили колег з інших держав, які не можуть похвалитися офіційним днем ​​в календарі.

Сучасне життя, події у світі, масовість і доступність інформації – усе це має величезний вплив на духовний світ людини. Й іноді так важко утримати тягар проблем на своїх плечах і так легко втратити надію, віру в себе… Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців – психологів, багато з яких є випускниками двох кафедр нашого факультету – практичної психології та психології і педагогіки. До речі, саме на Факультеті педагогіки і психології за освітньою програмою «Психологія» готують практичних психологів для закладів освіти!

Історія душевної професії

У 1879 році німецький психолог В.Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології. За минулий час психологія накопичила безліч унікальних фактів і даних, що показують, що знання людини про саму себе змінюють її стан і почуття. Психологію можна назвати наукою, що творить людину через пізнання. Один з видатних психологів минулого століття Жан Піаже (Jean Piaget) передбачив, що в 21 столітті психологія стане однією з провідних наук.

У новому тисячолітті професія психолога стає все більш популярною, в тому числі і в Україні. І кожен з вас, шановні психологи-педагоги, бере на себе величезну відповідальність, адже від вашої майстерності і знань багато в чому залежить рівень підготовки майбутніх фахівців-психологів, а значить і здоров'я, а часом і життя майбутнього покоління.

У день професійного свята психологів приєднуємося до численних привітань на адресу усіх представників цієї професії та бажаємо міцного здоров’я, терпіння та мудрості, задоволення від щоденної праці та позитивного ставлення до життя!

Декан факультету професор Тарас Олефіренко разом з нашим колективом

психологія