Ви тут:  Головна Події І знову студенти нашого Факультету дивують своєю багатогранністю і здатністю до перемог!

Знайомтесь – це Даша Артюх, студентка 2-го курсу спеціальності «Початкова освіта».

Вона: найкраща студентка потоку за рейтинговими показниками, член наукового гуртка «Музейна педагогіка у роботі вчителя початкової школи» і… кандидат в майстри спорту України, член молодіжної збірної України з кунгфу та член молодіжної збірної м. Києва з кунгфу.

Артюх1

Займається Даша цим видом спорту вже майже 9 років на базі Федерації кунгфу України з найкращими тренерами Матулевським Миколою та Солодиліною Людмилою, яка теж має педагогічну освіту і є колишньою студенткою НПУ імені М.П. Драгоманова.

Артюх 2 Артюх Дjpg

В умовах карантину все ж таки відбувся Чемпіонат України з кунгфу, який проходив 07.11 – 08.11.2020 р. Незважаючи на жорстку конкуренцію, І командне місце зайняла команда з міста Києва, членом якої є наша Даша. Крім того, на цих змаганнях вона отримала 2 особисті нагороди: за ІІ місце в туй шоу та за ІІІ в таолу.

Артюх музей Артюх 4

Декан факультету професор Тарас Олефіренко та весь колектив вітають Дашу з перемогою та зичать подальших успіхів і досягнень як у професійній, так і спортивній частинах свого життя!

Артюх 5