Ви тут:  Головна Події Готуємо підручники для Нової української школи

Готуємо підручники для Нової української школи

Напередодні нового 2020-2021 навчального року вийшов із друку інтегрований підручник "Українська мова та читання" у 2-х частинах для 3 класу закладів загальної середньої освіти, написаний доцентом кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова Чабайовською Марією Іванівною  (у співавторстві).

Підручник отримав високу оцінку експертів на Всеукраїнському конкурсі та набрав 92,45% з максимально можливої кількості балів.

Укладений згідно з вимогами чинного Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми початкової освіти  колективу авторів під керівництвом Р. Б. Шияна.

Підручнику надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України"  конкурсною комісією "Українська мова і література" з проведення конкурсного відбору проєктів підручників для 3 класу ЗЗСО в Державній науковій установі "Інститут модернізації змісту освіти" МОН України.

Анонсований підручник  є частиною навчально-методичного комплекту, у склад якого входять:

• "Українська мова та читання": робочий зошит (у 2-х частинах).
  • "Українська мова та читання": зошит для діагностичних робіт.
  • "Українська мова та читання": зошит  для розвитку  мовлення.
  • Календарно-тематичне планування.
  • Електронний навчальний посібник із презентаціями до всіх уроків.

Крім НУШ, інтегрований мовно-літературний курс "Українська мова та читання" використовується в освітньому процесі вищої школи для вивчення таких дисциплін, як "Методика навчання української мови", "Методика навчання літературного читання", "Теоретичні основи вивчення галузі "Мови і літератури" з метою набуття студентами професійної компетентності.

Укр мова та читання 3кл сайт