Ви тут:  Головна Події Фестиваль казки напередодні дня Святого Миколая

Фестиваль казки напередодні дня Святого Миколая

Шановні студенти, викладачі та всі друзі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова!

Вітаємо Вас з прийдешнім святом – Днем Святого Миколая! Бажаємо вам казкового вечора та чарівної ночі з подарунками та здійсненням бажань!

Сьогодні розпочинається Фестиваль казки "Казковий феєрверк", приурочений до Дня святого Миколая.

Цей Фестиваль проходить щорічно в рамках Благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє", ініційованої студентами спеціальності "Дошкільна освіта". Сьогодні до вашої уваги пропонуємо відео, яке підготували студенти 2 курсу спеціальності "Дошкільна освіта", групи .

Коротко прокоментуємо побачене вами у відео: голос за кадром належить старості групи Савельєвій Анні, вона ж особисто акомпонує на фортепіано. Творчий колектив групи (Кушнірюк Діана, Кир'янова Дарина, Лоліта Чарна, Аза Валерія, Давидюк Вікторія, Лойко Аліна, Бондаренко Діана, Ілона Левченко) підготував захоплюючий сценарій, в основі якого – вірші Івана Франка та класична музика Петра Чайковського та Фредеріка Шопена.

Гарного перегляду вам, дорогі наші друзі. Будемо вдячні за ваші лайки!   >>>відео

Вечір на передодні Св.Миколая 1

А студенти групи 2А спеціальності «дошкільна освіта» факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова запрошують ВАС, дорогі наші друзі, до справжнього лялькового театру, де за лаштунками на вас вже очікують лісові мешканці – герої казки, яку студентки склали самі (головний режисер – Демидко Сабрина, оператор – Прищепа Марина, вокал – Сюгай Карина), у якій злі герої дивом стають добрими, де збуваються мрії, звучать святкові дзвони та пісні, а Святий Миколай творить свої дива залюбки! Вже в залі гаснуть вогники, і розпочинається театральне дійство...

Приємного перегляду >>>відео