Ви тут:  Головна Події Факультет педагогіки і психології вітає Тетяну Золотаренко з перемогою!

Факультет педагогіки і психології вітає Тетяну Золотаренко з перемогою!

Декан Тарас Олефіренко разом із колективом Факультету педагогіки і психології вітає студентку Тетяну Золотаренко та її наукового керівника Тетяну Васютіну з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Золотаренко Тетяна Олександрівна – студентка 4 курсу (4-ПН групи) спеціальності «Початкова освіта» Факультету педагогіки і психології – посіла 2 місце у ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», що проходив  у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (м.Вінниця, березень 2020 р.). Тема наукової роботи: «Формування основ громадянської компетентності в учнів початкової школи у процесі хвильових занурень в умовах STREAM-освіти». Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Васютіна Тетяна Миколаївна.

Вітаємо і бажаємо подальших звершень та впевненості у своїх силах!

Золотаренко Тетяна