Ви тут:  Головна Події Факультет педагогіки і психології відзначає День рідної мови

Факультет педагогіки і психології відзначає День рідної мови

Сьогодні 21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови.

За даними ЮНЕСКО  у світі існує близько 6000 мов і 43% з них знаходяться під загрозою зникнення. Фахівці стверджують, що це трапляється тоді, коли більше 30% носіїв мови перестають вживати та вивчати її з тієї чи іншої причини. Лише в Європі небезпека загрожує 30 мовам, а 13 із них перебувають на межі зникнення.

Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції і самобутньої культури.

Кафедра української мови та методики навчання запрошує студентів і викладачів долучитися до перегляду новаторського документального фільму «Соловей співає. Доки голос має» разом із факультетом української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка у вівторок 25 лютого о 12:30 в актовій залі гуманітарного корпусу.