Ви тут:  Головна Події Договір про співпрацю НПУ імені М. П. Драгоманова з КНЗ фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж імені Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»

Важливою стороною діяльності Факультету педагогіки і психології є активна інтеграція в світовий освітній та науковий простір через співпрацю та реалізацію спільних наукових, навчальних, методичних і дослідницьких проєктів задля піднесення й зміцнення авторитету та престижу факультету й університету. І наш декан професор Тарас Олефіренко на кожній нараді акцентує увагу на важливості співпраці з коледжами в системі наступності здобуття вищої освіти.

Саме тому ще у травні 2020 року укладено договір про співпрацю Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова із Комунальним навчальним закладом фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» (Договір N З8,  від 23 травня 2020 р.).

Упевнені, що попереду науково-педагогічних працівників та здобувачів чекає плідна співпраця – участь у спільних заходах, конференціях, зустрічах та обмін цінним досвідом й інформаційними матеріалами навчального, наукового та культурного характеру, а також взаємні стажування та підвищення кваліфікації.

Прагнемо успішної взаємодії у царині педагогічної освіти та бажаємо ефективних результатів.

співпраця фпп 23.06.20