Ви тут:  Головна Події Договір про міжнародну співпрацю з Вищою технічною школою в Катовіце

Договір про міжнародну співпрацю з Вищою технічною школою в Катовіце

На завершення року ми завжди підводимо підсумки. Для кафедри образотворчого мистецтва, безперечно, найважливішою подією стало заключення міжнародного договору про співпрацю між Вищою технічною школою в Катовіце в особі ректора професора А. Остенди і Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова в особі ректора академіка В. Андрущенка. Встановлення взаємовигідних стосунків між навчальними закладами відбулося за ініціативи декана Факультету педагогіки і психології професора Т. Олефіренка і колектива кафедри образотворчого мистецтва. Договір передбачає співробітництво у науковій сфері, організації стажувань, конференцій, конкурсів, взаємну підтримку динамічного розвитку освітніх програм.

Вища технічна школа в Катовіцах
Цей договір вже активно працює: наші доценти Оксана Смірнова, Ольга Сова і Іраїда Руденко пройшли міжнародне стажування; досвід участі в міжнародній конференції отримала другокурсниця бакалаврату Олександра Карпенко; спільно організовано міжнародні конкурси творчих робіт студентів "Prime Art" в рамках реалізації Міжнародного науково-творчого проекту "Євроінтеграція в освіті, науці, культурі". Впевнені, що новий рік стане роком зміцнення зв'язків кафедри з її міжнародними партнерами.

співпраця міжнародна ОМ

Кафедра образотворчого мистецтва