Ви тут:  Головна Події Анонси від ФПП до Всеукраїнського дня психолога 🧐

Анонси від ФПП до Всеукраїнського дня психолога 🧐

23 квітня психологи України відзначатимуть своє професійне свято Всеукраїнський день психолога. Аби привітати шановних колег та підзарядитися святковим настроєм, Факультет педагогіки і психології ініціює проведення низки онлайн-заходів, серед яких:

🎯 Круглий стіл (онлайн) «Місія психолога у кризові періоди життя суспільства» (співорганізатори: кафедра психології та педагогіки і кафедра практичної психології). П’ятниця, 23 квітня, 12.00.

🎯 Випуск збірника «Психологічний і педагогічний дискурс: наукові записки вчених».

🎯 Анкетування студентів-першокурсників усіх спеціальностей факультету щодо забезпечення збереження їх психічного здоров'я в освітньому процесі під час пандемії (Центр психологічної підтримки). З 26 по 30 квітня.

🎯 Студентська вечірка (онлайн) "Посиденьки ФПП", присвячена проблемам психічного здоров'я. Середа, 21 квітня, 18.00.

🎯 Флешмоб «Як пережити карантин і самоізоляцію». З 19 по 26 квітня.

фпп 23.04.21 день психолога

Шановні студенти, викладачі, випускники та співробітники Факультету педагогіки і психології!

🚀 Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі  від ФПП "Як пережити карантин і самоізоляцію" з нагоди Всеукраїнського дня психолога.

У кожного з нас свої методи пережити карантин. Дехто знайшов себе у творчості, дехто у саморозвитку. Хтось активно займається спортом, а хтось перечитав майже всю світову бібліотеку. Бувають моменти, коли для гарного настрою достатньо чашки кави та теплих сонячних променів.

Ідея флешмобу  підтримати один одного та поділитися з іншими своїм методом з метою внесення різноманітності в буденне життя. Адже це так необхідно, особливо в умовах періоду обмежувальних протиепідемічних заходів

🚦 Для участі в онлайн-флешмобі достатньо:

✅ Записати відео.

✅ Опублікувати його на своїй сторінці у соціальній мережі:

🌐 Facebook, обов’язково вказавши хештег #ЯкПережитиКарантинІСамоізоляцію

🌐 або Instagram, відмічаючи нас (fpp_npu) у своїх постах та сторіс.

☝️ Акція триватиме до понеділка 26 квітня 2021 року.