Ви тут:  Головна Події 35-тим роковинам Чорнобильської катастрофи присвячується

35-тим роковинам Чорнобильської катастрофи присвячується

Чорнобиль… Слово, яке стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Трагедія, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

Студенти 22 ппр групи спеціальності "Початкова освіта" (куратор – доцент Тесленко Тетяна Василівна) Факультету педагогіки і психології підготували відео, присвячене 35-тим роковинам Чорнобильської катастрофи.

35 р. Чорнобиль

26 квітня – знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Катастрофа на атомній електростанції перетворила місто Прип'ять і 30 км поліських лісів, на зону відчудження – покинуту і небезпечну, на сотні років. Близько 116 000 людей отримали статус переселенців і більше 6 000 – ліквідаторів. Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків.

Вшануємо у цей день пам’ять героїв, які рятували наше життя!