Ви тут:  Головна Події

 

Дорогі жінки! Талановиті, розумні, неперевершені! Невтомні берегині!

 

Віки й тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та турботою, чарівністю і красою. Ви дбаєте про життя, рятуєте долі, зцілюєте душі.

 

Шановні викладачі та студенти!

На Факультеті педагогіки і психології до 30 квітня 2021 р. продовжено  карантинні заходи з дотриманням вимог щодо провадження освітньої діяльності, а також із 09 березня 2021 р. вводиться змішане навчання за всіма рівнями та формами здобуття вищої освіти.

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 30 від 01.03.21

Факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує до участі у роботі VIII Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» студентів педагогічних спеціальностей коледжів, університетів, яка відбудеться 24 березня 2021 року, м. Київ.

 

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної педагогічної та психологічної наук.

25 лютого 2021 року минає 150 років із дня народження Лесі Українки. Ювілей видатної письменниці відзначається на державному рівні. 
Факультет педагогіки і психології НПУ імені Михайла Драгоманова долучається до традиційних читань за участі письменників, науковців, художників, педагогів, учнівської молоді та студентів у рамках дворічного проєкту «Леся Українка: розширення горизонтів», започаткованого у 2020 році Національним музеєм літератури України.
Запрошуємо усіх охочих! Зустріч відбудеться 25 лютого об 11:30 за адресою вул. Б.Хмельницького, 11 (м.Театральна). Відповідальна – Віра Андріївна Топіха, доцент кафедри педагогіки та методик навчання української та іноземних мов.

18 лютого 2021 року відбулося відкрите засідання кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я Факультету педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова. Зустріч зі стейкхолдерами було проведено в онлайн-режимі. У ході зустрічі розглянуто питання про оновлення освітніх програм та навчальних планів у відповідності з вимогами сьогодення, а також обговорено подальшу співпрацю стейкхолдерів щодо вдосконалення професійної підготовки бакалаврів за спеціальностями «Середня освіта (здоров’я людини) та практична психологія», «Середня освіта (здоров’я людини) та фізична реабілітація», «Середня освіта (здоров’я людини) та інклюзивна освіта».

Дочірні категорії

66 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, світу не підвладний часу. У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни, але навіть коли б ця війна завершилася віншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна.

Сторінка 1 із 67