Ви тут:   Головна Події

 

Декан Тарас Олефіренко разом із колективом Факультету педагогіки і психології вітає студентку Тетяну Золотаренко та її наукового керівника Тетяну Васютіну з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

 

06 березня 2020 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на науково-методичному семінарі доцент кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова Чабайовська Марія Іванівна презентувала вчителям початкової школи Тернопільської області авторський підручник "Українська мова та читання" для здобувачів освіти 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах), написаний у співавторстві.

12 березня 2020 року декан Факультету педагогіки і психології професор Тарас Олефіренко спільно із завідувачем кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я професором Станіславом Страшком провели робочу зустріч із директором Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України академіком Володимиром Вербицьким.

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова на три тижніз 12 березня до 3 квітня 2020 року – переходить на дистанційну форму навчання.

Наказ ректора університету Віктора Андрущенка № 187-П від 11 березня 2020 року про запровадження карантину в університеті →  ЗАВАНТАЖИТИ 

Про можливі зміни та інші важливі новини дізнавайтесь на сайті ФПП та на офіційному сайті університету. 

Дочірні категорії

66 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, світу не підвладний часу. У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни, але навіть коли б ця війна завершилася віншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна.

Сторінка 1 із 47