Ви тут:  Головна Події

Щиро вітаємо випускників – бакалаврів і магістрів Факультету педагогіки і психології Національного педагогчного університету імені М. П. Драгоманова з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів.

13 липня 2021 року о 13:00 в актовій залі Центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулась урочиста церемонія випуску бакалаврів і магістрів спеціальностей "Середня освіта (Здоров'я людини)", "Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Психологія (Практична психологія)", "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".  

У 2021 році Правилами прийому закладів вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.

Наказом Міністерства освіти і науки України  визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

 

У 2021 році додаткова сесія ЄВІ відбудеться 13 липня, ЄФВВ – 14 липня.

 

Участь у додатковій сесії ЄФВВ/ЄВІ можуть взяти вступники, які:

 

Дорогі випускники та колеги! Запрошуємо вас на урочисту церемонію випуску бакалаврів і магістрів спеціальностей "Середня освіта (Здоров'я людини)", "Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Психологія (Практична психологія)", "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" Факультету педагогіки і психології, яка відбудеться 13 липня о 13:00 в актовій залі Центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (за адресою: 01601, м.Київ, вул. Пирогова, 9).

 

 

На Полтавщині з 24 по 27 червня 2021 року науково-педагогічні працівники та аспіранти Факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова Галина Савлук, викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, і Галина Отченко, асистент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, та фахівці дошкільної освіти з різних областей України відвідали Літню школу медіаосвіти та медіаграмотності за підтримки Internews Network.

 

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 81