Ви тут:  Головна Події

 

24 вересня 2020 року наш Факультет ряснів нагородами. Традиційно цього місяця підбиваються підсумки наукових досягнень студентів та викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова і ми щороку є в числі нагороджених.

Шановні співробітники!

23 вересня 2020 року (середа) о 14.00 в актовій залі гуманітарного корпусу відбудуться

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

ФАКУЛЬТЕТУ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ

Порядок денний:

Шановні першокурсники!

Вітаємо вас зі вступом до  НПУ імені М. П. Драгоманова!

Відсьогодні ви – повноправні члени нашої великої і дружної родини Факультету педагогіки і психології. Бажаємо з легкістю та якнайшвидше зорієнтуватися у цікавому і насиченому студентському житті. Бо лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.

 

Колектив кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології вітає професора, завкафедри Ганну Василівну Семеренко з днем народження і з виходом монографії «Історія суфіксального творення іменників із демінутивним і гіпокористичним значеннями в українській мові».

 

Напередодні нового 2020-2021 навчального року вийшов із друку інтегрований підручник "Українська мова та читання" у 2-х частинах для 3 класу закладів загальної середньої освіти, написаний доцентом кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова Чабайовською Марією Іванівною  (у співавторстві).

Підручник отримав високу оцінку експертів на Всеукраїнському конкурсі та набрав 92,45% з максимально можливої кількості балів.

Дочірні категорії

66 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, світу не підвладний часу. У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни, але навіть коли б ця війна завершилася віншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна.

Сторінка 1 із 54