Вітаємо професора Антоніну Пантелеймонівну Каніщенко з ювілеєм

Деталі
Антоніна Пантелеймонівна Каніщенко  Вельмишановна Антоніно Пантелеймонівно!
Прийміть щиросердечні вітання від усього колективу факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова з нагоди Вашого дня народження!
Пишаємося Вашим внеском у розвиток початкової освіти України! Захоплюємося Вами як особистістю, педагогом і наставником студентської молоді!!!
Від душі бажаємо Вам міцного здоров'я, родинного щастя, натхнення в роботі, здійснення всіх планів і побажань, Божого благословення в житті.
Троянди1

      Антоніна Пантелеймонівна Каніщенко за час багаторічної праці педагогом, наставником, керівником успішно поєднувала викладацьку, наукову, громадську та виховну діяльність. У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова 42 роки працює на посадах викладача, доцента, завідувача кафедри (10 років), професора.
     Антоніна Пантелеймонівна є автором понад 150-ти наукових праць, серед яких 30 одноосібних посібників для початкової і вищої школи. З-поміж друкованих праць варто виділити сім поурочних читанок для учнів 1, 2, 3, 4 класів з грифом МОН України. Зміст читанок укладено за інноваційними технологіями розвитку пізнавальної активності та пізнавальної діяльності молодших школярів, велику увагу приділено розвитку творчих здібностей дітей та їх самостійності. Матеріал читанок відповідає кількості уроків у кожному півріччі з виокремленням класного та позакласного читання. Вперше в Україні видано п'ять букварів (Буквар, Київський, Подільський, Поліський і розвивальний) з використанням інноваційних методів навчання. У Букварях на окремих сторінках відповідно до виучуваної літери подаються тексти для ознайомлення з визначними місцями рідного краю. Навчальний комплект (для першокласників та учителів) дає можливість класоводові використовувати методи і прийоми інноваційних підходів до навчання грамоти. За розробленим проектом і загальною редакцією Каніщенко А. П. вийшов друком підручник нового покоління − інтегрований курс «Українська мова з методикою навчання в початкових класах». Автором також розроблено лекційно-практичні курси з усіх розділів методики: навчання грамоти, теорії мови, літературного читання, розвитку усного та писемного зв'язного мовлення.
     До експериментальної роботи та апробації змісту навчання методичних посібників, творчої діяльності постійно залучаються студенти під час проходження педагогічної практики. Готуючи підручники та посібники для учнів початкової школи та для студентів університету, майже щороку видаються навчально-методичні посібники спільно з членами наукового гуртка «Потенціал». Студенти проводять відкриті практичні заняття, майстер-класи та інсценізації, інформація про які висвітлюється на сайті факультету. Неодноразово науково-дослідні роботи, виконані студентами під керівництвом А. П. Каніщенко, займали призові місця, а їх наставник комісією конкурсу була нагороджена грамотами.
     Професор А. П. Каніщенко підтримує зв'язки з ВНЗ України (Хмельницьким, Дрогобицьким, Полтавським, Слов'янським, Чернігівським) та колективами учителів шкіл міста Києва, в яких проводяться конференції, круглі столи, методичні семінари, виїзні засідання кафедри (школа № 227, 134, 117 та ін.).
     Протягом десяти років Антоніна Пантелеймонівна завідувала кафедрою, понад 10 років була членом Ученої ради НПУ імені М. П. Драгоманова, понад 20 років – членом Ученої ради факультету педагогіки і психології. Більше 10 років була членом предметно-методичної комісії МОН України, а також комісії з ліцензування та акредитації ВНЗ України.
     За заслуги в галузі освіти і педагогічної науки постановою колегії МОН України була нагороджена медаллю А. С. Макаренка (1988), знаком «Відмінник освіти України» (1995), орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (2008). Неодноразово нагороджувалася грамотами МОН України, КМДА та подяками ректора НПУ імені М.П.Драгоманова.

Ювілей А.П.Каніщенко1 Ювілей А.П.Каніщенко2
Ювілей А.П.Каніщенко3 Ювілей А.П.Каніщенко4

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4924829
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2401
2827
5228
4121675
46760
77663
4924829

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-21 22:48:08
   

Хто на сайті?  

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ