Екскурсія до Верховної Ради України

Деталі

Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.182

       8 лютого 2018 року делегація науково-педагогічних працівників та студентів факультету педагогіки і психології спеціальності «Дошкільна освіта» відвідали Верховну Раду України.

       Як виявилось, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам'яткою нашої столиці. Під час екскурсії всі присутні ознайомилися з історією та сучасністю головного будинку Верховної Ради України, який називають зразком «української архітектурної класики», виявивши для себе цікаві факти щодо його будівництва та реконструкції.
    Окрім того, відвідувачі екскурсії побували на балконі сесійної зали парламенту, в якій ухвалюються закони України. Детальну увагу екскурсоводом було приділено структурі зали сесійних засідань Верховної Ради України, що включає партер з секторною системою розміщення місць, стіл керівництва, ложу Президента України, ложу Уряду, ложу поважних гостей. Акцентовано увагу і на секторному розміщенні осіб на балконі (представники преси, особи, які зареєструвалися на відвідування пленарних засідань, представники зарубіжних держав).

Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.187 Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.18

       Присутні мали унікальну можливість побувати в кулуарах Верховної Ради та прес-пойнту, де проходять брифінги народних депутатів.
      Незабутні враження залишились від ознайомлення з художнім полотном "Державотворення" (художник О.Г. Кулаков). Саме на ньому автор зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Прізвища нардепів, які проголосували за незалежність нашої держави, є на картині.
      Особливу увагу було привернуто до національної реліквії – Прапору Незалежності, який був внесений до сесійної зали Верховної Ради України народними депутатами України у день проголошення незалежності України - 24 серпня 1991 року.

Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.183 Екскурсія до ВРУ дошк 08.02.186

      Екскурсія до Верховної Ради України залишила спогади у студентів та викладачів не тільки на численних фотокартках, але й у серцях. З відвідин Верховної Ради України стає зрозумілим, що національний парламент має гідну історію свого становлення та наділений можливостями і ресурсами бути гарантом стабільності і сталого розвитку України.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4924682
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2254
2827
5081
4121675
46613
77663
4924682

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-21 21:42:49
   

Хто на сайті?  

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ