Впроваджуємо ідеї Нової української школи

Деталі

кПН 09.11.17 Васютіна7

     9 листопада 2017 року доцентами кафедри педагогіки і методики початкового навчання Т.Васютіною та Л.Телецькою під керівництвом професора І.Шапошнікової було організовано та проведено науково-практичний семінар на тему «Підвищення ефективності навчання природознавству учнів 1 та 2 класів засобом електронних посібників в умовах інтеграційних процесів у початковій освіті» спільно з ДНВП «Картографія» (доц.В.І.Остроух, доц.І.Л.Дрогушевська).

 

     Захід було проведено в рамках реалізації наукового дослідження «Проблеми фахової перепідготовки вчителів початкової школи в контексті становлення Нової української школи» і спільної дослідно-експериментальної діяльності кафедри та ЗОШ №7 ім.Г.Гуляницького з теми «Формування здатності конкурентоспроможного випускника школи до успішної адаптації в контексті інтеграції до європейського середовища».

кПН 09.11.17 Васютіна кПН 09.11.17 Васютіна1

     У програмі семінару були висвітлені такі питання:
1. Особливості навчання учнів природознавству в умовах запровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти: модульні програми, інтегрований курс «Я досліджую світ» тощо.
2. Види та тематика картографічних посібників для початкової школи, їхній дидактичний потенціал.
3. Зміст і структура електронного посібника «Природознавство 1-2».
4. Методичні орієнтири використання електронного посібника у навчанні учнів 1-2-х класів природознавству в 11-річній та 12-річній школі.

кПН 09.11.17 Васютіна3 кПН 09.11.17 Васютіна2

   Цінним та дискусійним для учасників семінару був бінарний виступ Т.Васютіної та Л.Телецької, де колеги продемонстрували дидактичні можливості електронного посібника «Природознавство 1-2» при опрацюванні 12 модельного тижня «Подорож краплини».

кПН 09.11.17 Васютіна5 кПН 09.11.17 Васютіна4

     Вдячні організаторам семінару у м. Конотоп Л.Зеленській, в.о.завідувача методкабінетом, та С.Пустовойту, директору ЗОШ №7 ім.Г.Гуляницького, за створення належних умов для співпраці.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4770946
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
719
2638
15693
3959910
34487
51798
4770946

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-11-18 06:46:57
   

Хто на сайті?  

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ