Впроваджуємо ідеї Нової української школи

кПН 09.11.17 Васютіна7

9 листопада 2017 року доцентами кафедри педагогіки і методики початкового навчання Т.Васютіною та Л.Телецькою під керівництвом професора І.Шапошнікової було організовано та проведено науково-практичний семінар на тему «Підвищення ефективності навчання природознавству учнів 1 та 2 класів засобом електронних посібників в умовах інтеграційних процесів у початковій освіті» спільно з ДНВП «Картографія» (доц.В.І.Остроух, доц.І.Л.Дрогушевська).

Захід було проведено в рамках реалізації наукового дослідження «Проблеми фахової перепідготовки вчителів початкової школи в контексті становлення Нової української школи» і спільної дослідно-експериментальної діяльності кафедри та ЗОШ №7 ім.Г.Гуляницького з теми «Формування здатності конкурентоспроможного випускника школи до успішної адаптації в контексті інтеграції до європейського середовища».

кПН 09.11.17 Васютіна кПН 09.11.17 Васютіна1

У програмі семінару були висвітлені такі питання:
1. Особливості навчання учнів природознавству в умовах запровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти: модульні програми, інтегрований курс «Я досліджую світ» тощо.
2. Види та тематика картографічних посібників для початкової школи, їхній дидактичний потенціал.
3. Зміст і структура електронного посібника «Природознавство 1-2».
4. Методичні орієнтири використання електронного посібника у навчанні учнів 1-2-х класів природознавству в 11-річній та 12-річній школі.

кПН 09.11.17 Васютіна3 кПН 09.11.17 Васютіна2

Цінним та дискусійним для учасників семінару був бінарний виступ Т.Васютіної та Л.Телецької, де колеги продемонстрували дидактичні можливості електронного посібника «Природознавство 1-2» при опрацюванні 12 модельного тижня «Подорож краплини».

кПН 09.11.17 Васютіна5 кПН 09.11.17 Васютіна4

Вдячні організаторам семінару у м. Конотоп Л.Зеленській, в.о.завідувача методкабінетом, та С.Пустовойту, директору ЗОШ №7 ім.Г.Гуляницького, за створення належних умов для співпраці.

2079

Server Time: 2018-02-19 05:34:22