Впроваджуємо ідеї Нової української школи

Деталі

кПН 09.11.17 Васютіна7

     9 листопада 2017 року доцентами кафедри педагогіки і методики початкового навчання Т.Васютіною та Л.Телецькою під керівництвом професора І.Шапошнікової було організовано та проведено науково-практичний семінар на тему «Підвищення ефективності навчання природознавству учнів 1 та 2 класів засобом електронних посібників в умовах інтеграційних процесів у початковій освіті» спільно з ДНВП «Картографія» (доц.В.І.Остроух, доц.І.Л.Дрогушевська).

 

     Захід було проведено в рамках реалізації наукового дослідження «Проблеми фахової перепідготовки вчителів початкової школи в контексті становлення Нової української школи» і спільної дослідно-експериментальної діяльності кафедри та ЗОШ №7 ім.Г.Гуляницького з теми «Формування здатності конкурентоспроможного випускника школи до успішної адаптації в контексті інтеграції до європейського середовища».

кПН 09.11.17 Васютіна кПН 09.11.17 Васютіна1

     У програмі семінару були висвітлені такі питання:
1. Особливості навчання учнів природознавству в умовах запровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти: модульні програми, інтегрований курс «Я досліджую світ» тощо.
2. Види та тематика картографічних посібників для початкової школи, їхній дидактичний потенціал.
3. Зміст і структура електронного посібника «Природознавство 1-2».
4. Методичні орієнтири використання електронного посібника у навчанні учнів 1-2-х класів природознавству в 11-річній та 12-річній школі.

кПН 09.11.17 Васютіна3 кПН 09.11.17 Васютіна2

   Цінним та дискусійним для учасників семінару був бінарний виступ Т.Васютіної та Л.Телецької, де колеги продемонстрували дидактичні можливості електронного посібника «Природознавство 1-2» при опрацюванні 12 модельного тижня «Подорож краплини».

кПН 09.11.17 Васютіна5 кПН 09.11.17 Васютіна4

     Вдячні організаторам семінару у м. Конотоп Л.Зеленській, в.о.завідувача методкабінетом, та С.Пустовойту, директору ЗОШ №7 ім.Г.Гуляницького, за створення належних умов для співпраці.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4401267
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6
1152
9463
3596009
50650
67856
4401267

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-05-26 00:10:55
   

Хто на сайті?  

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ