Ви тут:  Головна Події Зустріч офісу декана педагогічного факультету із кураторами академічних груп

Зустріч офісу декана педагогічного факультету із кураторами академічних груп

З метою якісної організації освітнього процесу за ініціативи декана факультету професора Олефіренка Тараса Олексійовича у перші дні навчального року відбулась зустріч представників офісу декана із кураторами академічних груп денної форми навчання всіх спеціальностей та освітніх програм.

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Заступник декана з навчально-методичної роботи професор Шапошнікова Ірина Миколаївна ознайомила кураторів із особливостями організації освітнього процесу в першому півріччі 2023/2024 навчального року в змішаному форматі та вимогами дотримання безпекових норм та правил.

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Модератор факультету доцент Григоренко Вікторія Євгеніївна розповіла про особливості роботи кураторів з електронною базою та ведення електронних журналів. Відповідальна за роботу зі студентами доцент Севастюк Мар’яна Степанівна нагадала кураторам про організацію індивідуальної траєкторії навчання в поточному навчальному році та оформлення індивідуальних навчальних планів.

За результатами зустрічі куратори академічних груп денної форми навчання зустрілись зі студентами груп, привітали їх із початком навчального року та ознайомили із важливими моментами його організації в умовах сьогодення.

8 вересня 2023 року з метою забезпечення ефективності освітнього процесу на заочній формі навчання в онлайн-форматі відбулася зустріч представників офісу декана з академічними кураторами, а саме: доцентом Хлонем Олександром Михайловичем (куратор 11 змгппр та 12 змгбппр груп), викладечем Лелюх-Степанчук Ольгою Олександрівної (куратор 10 зппр групи) та студентами-першокурсниками заочної форми навчання ОР «Магістр» та ОР «Бакалавр».

Заступник декана з навчально-методичної роботи професор Шапошнікова Ірина Миколаївна ознайомила кураторів та студентів з особливостями організації освітнього процесу на заочній формі навчання. Ірина Миколаївна звернула увагу здобувачів вищої освіти, що сесії проходитимуть в офлайн форматі з дотриманням усіх правил безпеки, враховуючи військовий стан. Професор Митник Олександр Якович висвітлив сутність ОПП «Практична психологія» для магістрів та бакалаврів, охарактеризував усі види практик та особливості їх проходження; розкрив відмінність навчального плану для магістрів з терміном навчання 1р.4міс. та 1р.10міс. Олександр Якович запропонував студентам у міжсесійний період більш детально ознайомитися з освітньо-професійною програмою, на якій вони вчаться, з навчальними програмами освітніх компонентів; звернув увагу студентів, що названі документи знаходяться на сайті факультету. Методист заочної форми навчання Раскопіна Тетяна Володимирівна ознайомила з графіком навчальних сесій у поточному навчальному році. Куратори академічних груп заявили, що вже познайомилися зі своїми студентами та охарактеризували їх як відповідальних, організованих, із стійким бажанням досягти успіху у навчанні та набути професійної компетентності. На завершення зустрічі Олександр Якович підкреслив, що кожний викладач, який працює на даній освітньо-професійній  програмі, офіс декана та особисто декан факультету Тарас Олексійович Олефіренко прикладуть максимум зусиль, щоб ваше студентське життя було радісним, професійно захоплюючим та насиченим позитивними емоціями.

куратори офіс 1 курс 8.09.23

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Зустріч зі студентами спеціальності «Початкова освіта» 2 курс (22 пн, 23 пн, 24 пн групи).
Куратор: доц. Григоренко В.Є.

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Зустріч з студентами спеціальності «Практична психологія» 1 курс (14прпс, 15прпс, 16псро).
Куратор: Сергата І.О.

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Зустріч зі студентами спеціальності «Початкова освіта», магістри 2 курс.
Куратор: доц. Лук’янченко О.М.

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Зустріч зі студентами спеціальності «Дошкільна освіта» 4 курсу (4а, 4б)
Куратор: доц. Козак Т.В.

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Зустріч із студентами спеціальності «Практична психологія” 3курс (35прпс та 36 псро).
Куратор: Халько М.С.

зустріч офіс декана вересень 2023 пф

Зустріч студентів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, ОПП Педагогіка дозвілля із гарантом (проф. Кушнірук С.А) та куратором (ст.викл. Лещенко Н.А.).

куратори офіс 1 курс 8.09.23