Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на науково-практичний семінар «Електронний документообіг у школі»

Запрошуємо на науково-практичний семінар «Електронний документообіг у школі»

Шановні колеги! Шановні здобувачі вищої освіти!
20 квітня 2023 року о 16:00 запрошуємо долучитися до науково-практичного семінару «ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ У ШКОЛІ» від Марії Миколаївни Ананьєвої, директорки середньої загальноосвітньої школи № 13 імені І. Хитриченка, та заступниці директора Наталії Сергіївни Поліщук – професіоналів, які, дбаючи про стратегічний розвиток школи, запровадили партнерську та мережеву взаємодію через внутрішній цифровий простір своєї школи.

Основні питання, що будуть розглянуті: ведення електронного щоденника та журналу, поступове запровадження повного електронного документообігу спочатку в середині школи, а в перспективі і започаткування електронного документообігу між школою та іншими державними органами, спрощення інструкції з діловодства.

Зустріч відбудеться онлайн на платформі Zoom:
Час: Четвер, 20 квітня • 16:00–17:00
Покликання на відеодзвінок у Zoom:

ел документообіг шк семінар 20.04.23