Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на майстер-клас «Психологічний кабінет як чинник забезпечення ефективної роботи психолога у збереженні психічного здоров’я народу України»

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

26 квітня 2023 о 10:00 в рамках Тижня психології на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова відбудеться майстер-клас «Психологічний кабінет як чинник забезпечення ефективної роботи психолога у збереженні психічного здоров’я народу України» (від Ілони Рашковської) за посиланням:

В онлайн-форматі з кабінету психолога Педагогічного факультету Ілона Рашковська презентує інструментарій роботи психолога, функції психологічного кабінету як осередка для здійснення ефективного психологічного консультування, продемонструє частину консультативної роботи з клієнтом.

Майстер клас Ілля Чанчиков 25.04.23