Ви тут:  Головна Події Запрошуємо долучитися до проєкту "Подаруй тепло дітям"

Запрошуємо долучитися до проєкту "Подаруй тепло дітям"

Привіт, Педагогічний!

Ми продовжуємо нашу волонтерську діяльність і запрошуємо тебе долучитися до проєкту "Подаруй тепло дітям". До свят Великодня Педагогічний підготував майстер-класи, а Студентський парламент збирає кошти на подарунки для дітей дитячого сиротинця Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації в м. Богуславі.

Подаруй тепло дітям пф

Кошти збирає голова Студентського парламенту – Радченко Анна, номер карти для донатів:

5168757419783107

Дедлайн: 7 квітня

Зібрані кошти будуть використані для придбання необхідних речей та подарунків для дітей.

Нагадуємо, що маленьких донатів не буває, і будь-яка допомога та підтримка дуже важливі, щоб ми змогли подарувати дітям радість та тепло у ці нелегкі часи.

Разом ми зробимо світ трішки кращим місцем для життя та відчуємо, що змінити його на краще можна крок за кроком.

Бажаємо всім миру, злагоди та добра!

З любов'ю #твій_пф 💜