Ви тут:  Головна Події Захист бакалаврських дипломів випускниками освітньої програми «Образотворче мистецтво» Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

20-21 червня 2023 року проходили захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів освітньої програми «Образотворче мистецтво» в змішаному режимі. Голова комісії заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри «Художнього текстилю та моделювання костюма» Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука Олеся Майданець-Баргилевич і присутній стейкхолдер програми вчитель вищої категорії київської школи мистецтв імені М.Леонтовича Ілля Прима високо оцінили зростання змістовного і технічного рівня кваліфікаційних робіт студентів, а головне – віддзеркалення подій сьогодення в творчості випускників.

захист бак дип ОМ 2023

Дипломантки Діана Філоненко, Карина Хильчук використали в своїх роботах стилістику цифрового постера для створення сучасного портретного образу патріотичного звучання; Тетяна Клименко та Катерина Князь висвітлили в дипломних композиціях незламний дух українців та жагу Перемоги через переосмислення українського традиційного мистецтва; Наталія Гредасова, Олена Князєва, Дар’я Гаращенко, Марія Роботько відтворили в своїх роботах кращі традиції класичного пейзажного живопису. Наш випускник бакалаврату з Китаю Лу Фенкан наголошує в своїй плакатній композиції «Не купуй і не вбивай» на екологічній проблемі захисту тварин. Сучасним переосмисленням київських мотивів стали композиції Аліни Сокольвак та Карини Пашкіної. Хвилі прибою та морські глибини надихнули Анну Шейко, Анастасію Гредасову і Анну Потерлевич до створення сучасних інтерпретацій жанру марин. У своїх дипломах презентують красу предметного світу у натюрмортах Марина Порховата та Любов Павлюченко; милується краєвидами рідного краю Поліна Панченко й випускниця з Китаю Лю Шо. Авторський твір Марії Венгер «Митець» втілює напруження трагічної долі митця, а Софія Ціцірська своєю композицією за мотивами твору Всеволода Нестайка «В країні сонячних зайчиків» занурює глядачів у світ дитинства. Бажаємо нашим випускникам професійного зростання і творчих успіхів!

Венгер М.

Геращенко Д.