Ви тут:  Головна Події Спортивні змагання студентів Педагогічного: яскраві емоції та здоровий спосіб життя

12 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти Педагогічного факультету долучилися до спортивно-масового заходу, присвяченого Міжнародному дню студентського спорту в рамках Олімпійського тижня спорту в УДУ імені Михайла Драгоманова. У змаганнях, що проходили в ігровому залі університетського спортивного комплексу, взяли участь факультети та інститути УДУ імені Михайла Драгоманова. В атмосфері драйву та підтримки одногрупників команди долали перешкоди, перемагали тривогу та стрес, пізнавали свої вольові та фізичні можливості.

Спорт змагання 12.09.23 ПФ УДУ

Учасники змагань отримали грамоти та особливі призи від декана Факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я професора Олексія Тимошенка.

Дякуємо за підтримку спортивних та студентських ініціатив нашому ректору академіку Віктору Андрущенку. За організацію та проведення спортивно-масового заходу висловлюємо щиру вдячність колективу Факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я УДУ імені Михайла Драгоманова.

Спортивні змагання студентів – це важлива подія, яка сприяє популяризації здорового способу життя серед молоді. Такі заходи допомагають студентам проявити себе, зміцнити своє ментальне й фізичне здоров'я та просто весело провести час.

Перемагаємо РАЗОМ!

Спорт змагання 12.09.23 ПФ УДУСпорт змагання 12.09.23 ПФ УДУ