Ви тут:  Головна Події Посилюємо співпрацю з Факультетом дошкільної, початкової освіти і мистецтв НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка

25 травня 2023 року делегація від Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, очолювана ректором академіком Віктором Андрущенком, із робочим візитом відвідала Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Метою візиту було підписання договору про співпрацю заради зміцнення зв’язків між двома провідними у підготовці педагогічних кадрів закладами вищої освіти й з метою створення потужного навчального середовища для здобувачів освіти. Інтереси Педагогічного факультету у складі делегації від Драгоманівського університету представляв декан професор Тарас Олефіренко.

Договір УДУ Чернігівський колегіум

Taras Olefirenko Taras Olefirenko

У результаті плідної комунікації Тараса Олексійовича із деканесою Факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка професоркою Світланою Стрілець було обговорено чітку дорожню карту міжфакультетської взаємодії і співпраці в напрямках розробки нових методик навчання і виховання під час війни та після, зокрема психологічної реабілітації, спільних мистецьких заходів, внутрішньої академічної мобільності студентів, стажування аспірантів та викладачів, участі в міжнародних грантах тощо.

Ми щиро сподіваємося на плідну співпрацю. Тож побажаємо нашому партнерству та взаємній зацікавленості у спільному розвитку освітнього, наукового й інноваційного потенціалів успіхів у наповненні укладеної угоди реальними справами на користь української молоді – майбутнього нашої держави!

Усе буде

УКРАЇНА!