Ви тут:  Головна Події На відкритті ХІ Книжкового Арсеналу

На відкритті ХІ Книжкового Арсеналу

22 червня 2023 року у Києві (станція метро «Арсенальна») відбулося відкриття ХІ Книжкового Арсеналу. У його роботі взяли участь студенти 011 ОПП «Педагогіка вищої школи» кафедри педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

ХІ Книжковий Арсенал – це простір роздумів і розуміння, місце, де люди, розмірковуючи про сучасний досвід, осмислюють те, що з ними відбувається... Це місце, де проходять дискусії, лекції, панельні обговорення, автограф-сесії, і загалом – просування книжкової культури, сприяння читанню та літературному мистецтву, а також зустрічі з відомими українськими письменниками та видавцями.

До однієї з панельних дискусій «Шкільна бібліотека: (пост)воєнна візія» долучилися магістранти – майбутні викладачі-тьютори. Дискусія проходила в партнерстві з благодійним фондом SavED за участі Міністра освіти і науки України – Оксена Лісового, директорки БФ SavED – Оленки Северенчук, директорки зруйнованої школи на Чернігівщині – Наталії Вовк та керівниці проєкту з промоції дитячого читання «BaraBooka» – Тетяни Стус.

Галета фото1

На фото – Олена Галета, бібліотекар за фахом, магістрантка ОПП «Педагогіка вищої школи» поряд із міністром освіти України Оксеном Лісовим.

Відеооглядhttps://youtu.be/hmCz409wiC0