Ви тут:  Головна Події На гостьовій лекції професора Сергія Дмитровича Максименка

На гостьовій лекції професора Сергія Дмитровича Максименка

28-29 березня 2023 року в межах проєкту «Гостьові професори» було презентовано лекцію «Психогенетичний потенціал особистості: методологія, методики, методи, процедури». Лектором виступив шановний Сергій Дмитрович Максименко – доктор психологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член НАПН України, Міжнародної ради психологів (США), Європейської академії природничих наук, голова Товариства психологів України.

лекція Максименка 01

Онлайнова зустріч проходила на платформі Google Meet та охопила максимальну допустиму кількість учасників відеоконференції у 100 осіб. У відеолекції брали участь викладачі і студенти Педагогічного факультету і факультету психології УДУ імені Михайла Драгоманова.

лекція Максименка 01

Декан Педагогічного факультету професор Олефіренко Тарас Олексійович висловив вдячність Сергію Дмитровичу за пропозицію провести авторську лекцію для студентів та професорсько-викладацького складу саме Педагогічного факультету.

лекція Максименка 01

На занятті було презентовано авторське визначення особистості та основні процеси її становлення як цілісності; унікальність та неповторність особистості. З позиції генетичної психології розглянуто витоки особистості, структурні компоненти та внутрішній світ. Шляхом розмірковування, використовуючи певні життєві ситуації, доступно для студентської молоді було представлено внутрішні джерела розвитку особистості через життєву енергію і життєву енергетичну силу, які її конституюють.

лекція Максименка 01

Після завершення виступу студенти і викладачі дякували шановному академіку за цікаву й змістовну лекцію, яка є джерелом саморозвитку та самовдосконалення.

Сергій Дмитрович на прохання аудиторії надав авторську презентацію лекції↓pdf.