Ви тут:  Головна Події Команда Педагогічного факультету в Добропарку

Команда Педагогічного факультету в Добропарку

Нам говорили, що ми не зможемо витримати перебоїв електроенергії і замерзнемо взимку. Але якщо ви подивитесь у вікно, то побачите, що ми подолали ці труднощі. Ми витримали зиму і зможемо перемогти у війні!

Нарешті теплі промені сонця повернулися, а разом із ними ми змогли організувати поїздку до неймовірного місця – Добропарку, де саме розпочався пік цвітіння найбільшої колекції тюльпанів.

добропарк пф уду 5.04.23 5

Щиро дякуємо ректорові університету академіку Віктору Андрущенку, який сприяв організації поїздки до Добропарку.

добропарк пф уду 5.04.23 5

Слова вдячності висловлюємо Первинній профспілковій організації студентів УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі з головою Станіславом Цибіним, який організував нам усе за доступною для студентів ціною, ще й пригощав сніданком перед екскурсією.

добропарк пф уду 5.04.23 5

Вдячні нашому деканові Тарасу Олексійовичу, який доклав чимало зусиль, щоб ця поїздка відбулася, і студенти змогли насолодитися теплим сонцем, зустрітися в офлайн-режимі, поспілкуватися наживо один з одним, зі своїми кураторами та викладачами. У нашому дистанційному навчанні не вистачає таких моментів, коли ми можемо обійняти один одного і взяти за руку.

добропарк пф уду 5.04.23 5

Ця зустріч дала нам можливість поєднати дозвілля із продуктивною живою комунікацією зі своїми колегами та викладачами кафедр, поговорити обличчя в обличчя, поділитися досвідом та обмінятися один з одним ідеями, планами, емоціями, враженнями. Ми всі відчули силу нашої спільноти та вкотре переконалися, наскільки важливо підтримувати один одного, щоб досягти спільних цілей.

добропарк пф уду 5.04.23 5

Наш університет має потужний потенціал у розвитку молоді та виведенні її на новий рівень конкурентоспроможності серед розвинутих країн світу. Завдяки нашій злагодженій роботі, ми можемо відчувати впевненість у своїх здібностях та можливостях. Упевнені, що якщо ми будемо продовжувати співпрацювати та долучатися до організації подібних заходів, то зможемо зробити багато для нашого розвитку та розвитку нашого університету.

добропарк пф уду 5.04.23 5

Дякуємо доцентові кафедри педагогічної інноватики педагогічного факультету Людмилі Миколаївні Поповій за підтримку в організації чудової екскурсії до найбільшого сімейного ландшафтного парку під Києвом.

добропарк пф уду 5.04.23 5добропарк пф уду 5.04.23 5

Приємно, що з нами в поїздці були: керівниця Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій Таміла Новіцька, заступники декана педагогічного факультету, завідувачі кафедр та шановні викладачі.

Координаторами поїздки були заступниця декана з роботи зі студентами Ірина Матвієнко, голова Студентського парламенту Анна Радченко та представниця культурно-масового сектору від Студентського парламенту Анастасія Щербатюк.

добропарк пф уду 5.04.23 5добропарк пф уду 5.04.23 5

Ця  поїздка  була не лише приємним відпочинком від освітнього процесу, але й цінним досвідом під час дистанційного навчання. За допомогою декана, викладачів, кураторів та студентських активістів ми змогли провести день на природі, побачити красу тюльпанів та насолодитися теплим сонцем.

Далі більше!