Ви тут:  Головна Події Допоможемо разом дітям і дорослим Херсонщини!

Допоможемо разом дітям і дорослим Херсонщини!

Дорогі драгоманівці!

Війна триває і, на жаль, ворог з кожним днем вчиняє страшні злочини по відношенню до нашої країни. Як всім відомо, нещодавно сталася трагедія на Каховській ГЕС і більшість населених пунктів Херсонщини пішли під воду, а люди залишилися без домівок, достатньої кількості їжі та води.

Наша драгоманівська команда Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова хоче зробити свій внесок у допомогу дітям і дорослим Херсонщини та просить долучитися Вас!

Допомога Херсонщині 12.06.23 пф

Чим Ви можете допомогти?

✔️ Речі першої необхідності, такі як: гігієнічні засоби, одяг дитячий та дорослий, їжа швидкого приготування, крупи, консерви, питна вода тощо.

✔️ Також просимо підтримати школи на Херсонщині. Дітлахи потребують усієї канцелярії: розмальовок, підручників НУШ, зошитів, олівців, фломастерів тощо.

Для кожного з нас це дрібниці, а для дітей Херсонщині – це скарб.

Відправлення готові отримувати на відділення Нової пошти!

Поштове відділення №108 (до 30 кг) м. Київ.

Матвієнко Олена Валеріївна

Просимо приєднатися кожного 💙💛

Збір допомоги відбуватиметься протягом тижня з 10 червня до 17 червня 2023 р. (включно).