Ви тут:  Головна Події Дякуємо нашим студентам за участь в організації і проведенні X Всеукраїнської студентської конференції!

Шановна наукова спільното студентів та аспірантів!

Раді повідомили, що матеріали X Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки», яка відбулася 31 березня 2023 року, вже зібрані, відредаговані та виставлені у нас на сайті. За покликанням нижче ви можете завантажити свій сертифікат учасника, програму конференції та збірник «Науковий простір студента» з науковими матеріалами.

дякуємо студентам 25.04.23

Ректор університету академік Віктор Андрущенко сердечно дякує студентам за активну участь у науковому житті драгомановської академічної спільноти, а також за високий рівень організованості, культури, креативності й талантуДекан педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко та заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Олена Матвієнко висловлюють щиру вдячність Науковому товариству студентів та аспірантів (НТСА) факультету та його голові Тетяні Золотаренко за ґрунтовну підготовку, організацію та проведення Конференції на високому науково-практичному рівні.

Тетяна Золотаренко

Особлива вдячність найактивнішим учасникам НТСА, що працювали над укладанням програми конференції, створенням дизайну сертифікатів та збором статей/тез для наукового збірника:

Степаненко Юлії (магістрантка спеціальності «Дошкільна освіта»),

Степаненко Юлія

Кузьмишиній Вікторії (магістрантка спеціальності «Дошкільна освіта»),

Кузьмишина Вікторія

Панченко Камілі (бакалавр спеціальності «Дошкільна освіта»),

Панченко Каміла

Корівник Марії (бакалавр спеціальності «Дошкільна освіта»),

Корівник Марія

Химич Марті (бакалавр спеціальності «Початкова освіта»),

Химич Марта

Зелінській Анастасії (магістрантка спеціальності «Образотворче мистецтво»).

Зелінська Анастасія

Покликання на сертифікати та матеріали Конференції:

програма Науковий простір студента 23.04.2023програма Науковий простір студента 23.04.2023програма Науковий простір студента 23.04.2023