Ви тут:  Головна Події Десяті роковини вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні : Пам'ять, що об'єднує

Десяті роковини вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні : Пам'ять, що об'єднує

20 лютого 2024 року Україна відзначає десяту річницю подій, які назавжди вписалися у сучасну історію нашої держави як символ нескореності, боротьби за свободу та демократію. Сьогодні ми віддаємо шану пам'яті Героїв Небесної Сотні – героїв Революції Гідності, які пожертвували своїм життям заради майбутнього України під час подій 18–21 лютого 2014 року.

Цей пам'ятний день українці відзначають з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Протистояння, що розгорнулося в Україні в лютому 2014 року, засвідчило непохитну відвагу та волю українців до боротьби за майбутнє власної країни. Герої Небесної Сотні стали символом цієї боротьби, відображенням не лише трагедії, але й незламної волі до перемоги, до створення справедливого суспільства.

Молодь пам'ятає про подвиги своїх героїв. Студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова завжди були і залишаються рушійною силою справедливості та прогресу. І зараз, в період жорстокої війни, вони роблять значний внесок у боротьбу проти тоталітарної агресії, здобуваючи нові компетентності через дуальну освіту та академічну мобільність, активно залучаючись до волонтерства, надаючи психохологічні консультації студентам, викладачам та всім, хто потребує такої підтримки. Незважаючи на виклики, вони зберігають оптимізм і посмішку, продовжуючи навчання в університетських аудиторіях.

Серця драгоманівців сповнені любові до рідної землі, до рідного народу. Ми щиро прагнемо справедливості та миру й переконані, що Герої не вмирають! Вони продовжують жити в наших серцях, у наших вчинках, у нашій непохитній вірі в Україну.

Із глибокою шаною вклоняємося світлій пам'яті героїв, чий дух непереможності продовжує жити в кожному з нас!

Небесна 100