Ви тут:  Головна Події День української писемності та мови на Педагогічному! Дякуємо нашим студентам за справжнє свято!

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято зараз особливе як ніколи, оскільки це надбання нашої культури, яку ворог так наполегливо хоче знищити, проте наша мова – це зброя.

студенти ПФ 9.11.22

Тому студенти ПФ-родини діляться з вами своєю творчістю, запрошуємо до читання неймовірних віршів:

студенти ПФ 9.11.22 студенти ПФ 9.11.22

студенти ПФ 9.11.22

🔎📖 Підбірка цікавих фактів про видатних діячів української культури до Дня української писемності та мови від студентів Педагогічного факультету (допис на facebook):

🔎Також шукай підбірку цікавих фактів у нашому інстаграмі @pf_npu(↓).

Ми – майбутнє нашої країни, тому популяризуймо, плекаймо та збагачуймо прекрасну українську мову.

😌 #твій_пф

🕊 Дякуємо нашим студентам за справжнє свято! 💙💛