Ви тут:  Головна Події Благодійний проєкт «Подаруй тепло дітям» у Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»

За ініціативи студентства, сприяння й підтримки ректора Віктора Андрущенка та декана Педагогічного факультету Тараса Олефіренка, а також завдяки командній роботі заступника декана з роботи зі студентами Ірини Матвієнко та голови Студентського парламенту Анни Радченко, успішно стартувала Благодійна акція «Подаруй тепло дітям». 12 квітня 2023 року ми відвідали Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг», що розташований у місті Богуслав.

сиротинець Богуслав

Ми щиро вдячні доценту кафедри початкової освіти Вікторії Григоренко за творчий та атмосферний майстер-клас із писанкарства, який вона провела для дітей напередодні Великодніх свят.

Також велику подяку висловлюємо студентці спеціальності практична психологія Валерії Бондаренко за майстер-клас із хіп-хопу та нашим активним та творчим дівчатам Анастасії Щербатюк (спеціальність «Початкова освіта») та Дар'ї Дутовій (спеціальність «Дошкільна освіта»), які допомогли організувати наш проєкт.

Перед поїздкою було зібрано 7 000 грн. Ми дуже вдячні всім, хто долучився до збору коштів. Кожна гривня була важливою, оскільки вона допомогла забезпечити дітей неймовірним святом та емоціями. Ваші донати дозволили нам забезпечити 18 дітей літнім взуттям, засобами гігієни та солодощами.

Більше інформації про наш проєкт можна знайти в нашому відеозвіті:

Волонтерство стало невід'ємною частиною нашого життя та набуває все більшого значення. Наша молодь демонструє високий рівень відповідальності та соціальної активності, займаючись благодійною діяльністю, допомагаючи дітям та людям у складних життєвих ситуаціях, підтримуючи військових та захищаючи нашу країну. Наші зусилля сприяють тому, що наш світ стає кращим місцем, де кожна людина може отримати підтримку та допомогу в складних ситуаціях.

Все буде